Умови гарантії

Слідом за зміною цін і суттєвими змінами в ціновій політиці, ми робимо черговий гігантський крок у політиці якості. Стратегія, що реалізується нашою компанією, завжди враховувала зручність, безпеку та ефективність експлуатації продуктів VTS. Проте, ми постійно докладаємо зусиль, щоби приємно здивувати наших клієнтів і випередити в цьому відношенні конкуренцію.

Результатом наших старань у рамках удосконалення продукту є введення 3-річної гарантії на продукти VTS EUROHEAT - водяні нагрівачі VOLCANO та повітряні завіси DEFENDER!

  • VTS - це перша компанія в галузі, яка вводити 3-річний термін гарантії – більше того, у гарантійний період зобов'язується замінити несправний блок НОВИМ!
  • Додатково ми вводимо LIFETIME WARRANTY на корпуси пристроїв VTS EUROHEAT! Це означає, що гарантія на корпуси довічна – тобто триває стільки часу, скільки становить середня живучість пристрою – 15 років!

Введені нами нові правила гарантії абсолютно ні з чим не порівняти, вони найкращі на ринку. Вони є підтвердженням виняткової якості наших продуктів. Про це свідчать статистики за останній рік, які показують, що на 1000 пристроїв VTS EUROHEAT є лише 3 сервісні заявки - це всього лише 0,3% пристроїв.

Крім того, аналіз рекламацій показав, що їх основною причиною був теплообмінник. Прагнучи до 100% надійності наших пристроїв, ми впровадили ще в минулому році 3-х ступінчасту систему контролю якості, в тому числі теплообмінників - кожен з них перевіряється ще перед монтажем. Додатково ми впровадили зміни в технології паяння теплообмінників. Тому ми сподіваємося, що відсоток рекламацій, яким ми й так пишаємося, буде ще нижчим!

З повним текстом умов гарантії можна переглянути